چرا منوتو از یاهست قطع شد

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

چرا شبکه من و تو یاهست قطع شده

www.danesh-khanevadeh.ir/post/.../چرا-شبکه-من-و-تو-یاهست-قطع-شده.h...
۴ روز پیش - علت قطع شدن فرکانس یاه ست در شبکه من و تو/دلیل قطع شدن فرکانس یاه ست/جزئیات قطع شدن فرکانس یاه ست امروز چرا قطع شده قطع اتصال یاه ست .

علت قطع شدن فرکانس یاه ست در شبکه من و تو

www.stage2.ir/علت-قطع-شدن-فرکانس-یاه-ست-در-شبکه-من-و-تو.html
۵ روز پیش - علت قطع شدن فرکانس یاه ست در شبکه من و تو/دلیل قطع شدن فرکانس یاه ست/جزئیات قطع شدن فرکانس یاه ست امروز چرا قطع شده قطع اتصال یاه ست ...
شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 12/3/16

چرا شبکه من و تو یاهست قطع شده - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/چرا-شبکه-من-و-تو-یاهست-قطع-شده.html
۱۶ ساعت پیش - ۴ روز پیش - علت قطع شدن فرکانس یاه ست در شبکه من و تو/دلیل قطع شدن فرکانس یاه ست/جزئیات قطع شدن فرکانس یاه ست امروز چرا قطع شده قطع ...

خبر فوری: از شبکه من و تو

sporthack2017.blogsky.com/1395/09/12/.../خبر-فوری-از-شبکه-من-و-ت...
۳ روز پیش - ... رسانی قبلی شبکه من و تو راس ساعت ۱۲ ظهر امروز از ماهواره یاهست قطع شد. ... برچسب‌ها: شبکه من و تو، تاریخ قطع شدن شبکه من و تو، چرا قطع شدن ...
شما از این صفحه در 12/3/16 بازدید کردید.
۲۳ ساعت پیش - طبق اطلاع رسانی قبلی شبکه من و تو راس ساعت ۱۲ ظهر امروز از ماهواره یاهست قطع شد. ... برچسب‌ها: شبکه من و تو، تاریخ قطع شدن شبکه من و تو، چرا ...

چرا شبکه من و تو ياهست قطع شده

doroghnevesht.rozblog.com/.../چرا-شبکه-من-و-تو-ياهست-قطع-شده.html
۱۲ ساعت پیش - چرا شبکه من و تو ياهست قطع شده 1. جدیدترین اخبارکانالها و فرکانس ماهواره ای | Facebook یا چرا شبکه های جم کرد ... به جهت یاه ست و به مرور قطع ...

چرا شبکه من و تو یاهست قطع شده - رتبه 2

ratepost.ir/چرا-شبکه-من-و-تو-یاهست-قطع-شده/
۱۴ ساعت پیش - ۴ روز پیش – علت قطع شدن فرکانس یاه ست در شبکه من و تو/دلیل قطع شدن فرکانس یاه ست/جزئیات قطع شدن فرکانس یاه ست امروز چرا قطع شده قطع ...

من و تو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/من_و_تو
یاه‌ست, V-۱۲۰۷۲-۲۷۵۰۰-۳/۴. رسانه جریان ... مستندهای تلویزیون می‌باشد. ندا جناب دانش‌آموختهٔ رشته حقوق، در شبکه من وتو برنامه چرا که نه را اجرا می‌کند. ... شبکه من و تو با استقبال زیادی در ایران روبرو شده و بینندگان زیادی دارد. این شبکه در کم‌تر از ۴ سال ...

قطع شبکه های جم و رسوایی شبکه من و تو - آپارات

www.aparat.com/v/.../قطع_شبکه_های_جم_و_رسوایی_شبکه_من_و_تو
۳ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - نت افلاین رسوایی من وتو-چرا شبکه های جم قطع شد؟ ... میشه ظمنا این کلیپ رو از اینترنت گرفتم وتازه به خاطر شبکه های جم یاهست رو گرفتم بعدم چ.
۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علت قطع شدن دو شبکه ماهواره | ماهواره یاهست ... بازیگران و ارتباط با شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان دستگیر شد. ... یاه ست من وتو,علت قطع شدن لحظه ای شبکه های یاه ست,چرا ماهواره یاه ست قطع شده ... فریال در شبکه من و تو 1 + بیوگرافی.

Manoto TV - فرکانس‌های من و تو۱ | Facebook

https://www.facebook.com/video.php?v=10152978530240979
توجه: از ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) فرکانس عربست #منوتو قطع خواهد شد. ... عربست بهترین سیگنال و کیفیت رو در ایران داره چرا قطع کردید؟!! درصد بسیار زیادی از مردم فقط از ...
' با کمال احترام آقا و خانم عباسی ماهواره یاهست به بزرگتر از شما باج .... فعلا هنوز تازه منوتو از یاهست قطع شده در این یکی دو روز تقاضا برای نصب هاتبرد زیاد ... نظر بیننده هاش ارزش قایل بشه، عزیزم وقتی منوتو در جریان پارازیت اندازی و اختلال هست چرا ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بروزترین لیست شبکه های فارسی زبان ماهواره یاه ست 11938 H 27500 فرکانس مادر ... Win TV(وین تیوی)قطع جایگزینی لوگوی پروایدر نورت تلکام
۲۶ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ماهواره یاه ست با بمب تبلیغاتی پکیج جم به روی کار آمد تا جایی که گروه جم صاحب .... متاسفانه صدا و سیمای ما باید توضیح دهد که چرا با برنامه های بی محتوا ، سطحی ، تکراری و. .... کاش به جای این شبکه شیطا ن پرست من وتو قطع می شد.
دلیل قطع شدن شبکه Manoto از ماهواره یاه ست Yahsat … …. فرکانس شبکه استیج .... dehkadeaftab.ir/چرا-شبکه–من-و–تو-یاهست-قطع-شده.html. ۱۲ دقیقه پیش – ۴ روز ...

پشت پرده تاسف آور شبکه جم/ تصاویر - فردا

www.fardanews.com/fa/news/.../پشت-پرده-تاسف-آور-شبکه-جم-تصاوی...
وی سرانجام مجبور به ترک تحصیل شد و در سال 1377 سراغ برادرش هادی کریمیان که .... وی در ادامه با اشاره به شبکه من و تو گفت: «این شبکه کاملا انگلیسی است و ... وی در مورد واگذاری شبکه های جم و قطع این شبکه ها گفت:« متاسفانه همه می دانیم ... طبق تصمیم هیئت مدیره بنا بر این شد جم یک یا دو کانال بر روی یاه ست بیشتر نداشته باشد.
۳ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تمام شبکه های قطع شده یاه ست مربوط به Plus با آرم نورت تلکام مزین شدند! ... افزوده شدن شبکه Manoto HD به فرکانس 11304 افقی 29700 ماهواره یوتلست 7 ...... چرا که علی رغم میل شبکه من و تو برای اچ دی شدن، یاه ست هیچ گونه همکاری ...
توجه: از ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) فرکانس عربست #منوتو قطع خواهد شد. | ... درود به تمام بچه های شبکه منوتو نکنید قطع نکنید چون روی یاه ست هاتبرد پارازیت شدید در اکثر نقاط ایران ولی در ... عربست بهترین سیگنال و کیفیت رو در ایران داره چرا قطع کردید؟
چرا جم تی وی gem Tv روی هاتبرد قطع شد ... از یک سو گروه جم تی وی با مدیریتی سعید کریمیان، از سوی دیگر شهرام همایون و شبکه بهایی من و تو، سایت های خبری و… ... این مسائل باعث شده که در روند پخش شبکه جم در هاتبرد و همچنین در ماهواره یاه ست ...
۷ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 100+پست - ‏80 نویسنده
شبکه GEM SPORT 2 از روی ماهواره یاه ست قطع شد ..... سلام دوستان .من که موندم جواب مردم را چی بدیم اخه چرا من وتو را روی یاهست نمیندازن ...

در پشت پرده شبکه جم کلاسیک چه می گذرد؟ + عکس - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../در-پشت-پرده-شبکه-جم-کلاسیک-چه-می-گذرد-...
وی سرانجام مجبور به ترک تحصیل شد و در سال 1377 سراغ برادرش هادی کریمیان که .... وی در ادامه با اشاره به شبکه من و تو گفت: «این شبکه کاملا انگلیسی است و ... وی در مورد واگذاری شبکه های جم و قطع این شبکه ها گفت:« متاسفانه همه می دانیم ... طبق تصمیم هیئت مدیره بنا بر این شد جم یک یا دو کانال بر روی یاه ست بیشتر نداشته باشد.
۲۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... قبلی قطع شد و هنوز دلیل اصلی آن و این که مجدد شبکه وصل میشه معلوم نیست . ... وصل کن نیست خیلی وقته باب اسفنجی ندیدم دلم براش تنگ شده یاه ست رو هم ... شبکه پرشین تون یک شبکه خوب و عالی بود واقعا این جم احمق چرا خریدش.
۴ روز پیش - شبکه من و تو برای همیشه از ماهواره یاهست خداحافظ می کند و فقط در ماهواره هاتبرد و ... این بار شبکه Kliksat هم از یاهست قطع شد و فقط از طریق ماهواره هاتبرد قابل .... چرا که یوتلست دارای حداقل ####### نسبت به هاتبرد بود و هنوز هم هست!

رسانه های برون مرزی - شبکه من و تو

dailyexpress.blogfa.com/tag/شبکه-من-و-تو
قطع همکاری ناگهانی "طناز خامه" یکی از سردبیران و مجریان برنامه "اتاق خبر" از شبکه من و ... طناز خامه پس از جدایی از شبکه من و تو که البته همراه با فاش کردن بخشی از ... چنین می نویسد: «خشونت را دیگر نمی پذیرم؛چرا که تلخ ترین تجربه زندگی ام بوده ...» ... شبکه من و تو) به روشنا (شرکت کننده آکادمی گوگوش)، از این شبکه لندنی جدا شد.

satlastnews - Satellite L@st News مشاهده کانال تلگرام - Tele ...

www.tele-wall.ir/telegram/channels/view/satlastnews
Manoto HD On Eutlsate7E<br/><br/>♻️11304<br ... ماهواره یاهست غیر فعال گردید و سیگنال این فرکانس از دسترس خارج شد چند شبکه ... لازم به ذکر است شبکه های قطع شده از این فرکانس توسط فرکانس11938افقی27500قابل دریافت است .... به جز ماهواره یاهست راه اندازی کند چرا که همان طور که تجربه نسخه HD شبکه هایی همچون اپرا و من ...

دو خبر یاه ست چرا قطع است چرا از شبکه ماهواره - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=دو+خبر+یاه+ست+چرا+قطع+است+چرا+از...
دو خبر یاه ست چرا قطع است چرا از شبکه ماهواره. مجری شبکه من و تو بازداشت شد. شنیده های خبرنگار ما حکایت از آن دارد که خانم م. ح مجری اتاق خبر شبکه ماهواره ای «من و ...
پس از این برنامه تلویزیونی و اعلام خبر قطع شدن تلویزیون من و تو از ماهواره یاه ... قطع خواهند شد و از آن پس تنها از طریق 2ماهواره هاتبرد و یوتلست7 پخش خواهند شد.
#Mahvareh_Last_News آیا شبکه فارسی ۱ قطع خواهد شد؟ ... همین ماه میلادی (نوامبر) قرارداد شبکه منوتو با ماهواره یاهست به اتمام می رسد و طبق معمول باید پول پرداخت شده و قرارداد تمدید شود اما ظاهراً ... #Mahvareh_Last_News چرا جم کیدز با وجود جم جونیور؟

من و تو شما هم قطع شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - صفحه 1 - نی نی سایت

www.ninisite.com › تبادل نظر › متفرقه › عمومي
۱۲ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 16پست - ‏8 نویسنده
مال ما قطع شده. هم يوتل هم هاتبرد. يوتل فركانسش 10721و 22000 ديگه؟ دعاي باران چرا ؟ دعاي عشق بخوان , اين روزها دلها تشنه ترند تا زمينها . خدايا كمي ...

چرا شبکه کلمه در یاهست قطع شد

nazbid.ir/post/?q=چرا+شبکه+کلمه+در+یاهست+قطع+شد
چرا شبکه کلمه در یاهست قطع شد. ... بیوگرافی کسری مجری شبکه من و تو+عکس ... ۱۳۸۹ در برنامه اکادمی موسیقی خانوم گوگوش در شبکه من وتو ۱ موفق شد تا نفر دوم این ...
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - از ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) فرکانس عربست #منوتو قطع خواهد شد. تنها فرکانس‌های من و تو: https://www.manoto1.com/frequency - manototv - Google+. ... 1 0. Reply. چرا این کارو کردید خب دیگه نمیشه دید ای بابا. Translate ... یاه ست هستش.

شبکه جم تی‌وی خاموش شد (Gem TV) - صراط

www.seratnews.ir › صفحه نخست › سیاسی
۲۶ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ... داشت سبب شد تا شرکت اماراتی ماهواره الیاه ست در اولین اقدام پروایدر یاه ست ..... لطفا یه بار نگاه کن به مستند های من و تو و سریالهای جم تا بفهمی قابل قیاس نیست با ایران. ... شبکه جم قطع شد هرچی فساده از ایران کنده شد مشکل فقط اون شبکه بود ... واقعا چرا ما اینجوری شدیم تا برای کسی مشکلی پیش میاد بجای اینکه ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - چرا شبکه GEM MOVIES جدا از ONYX بر روی ایر رفت؟ ... باشید می تونید با مسئولین شبکه منوتو به توافق برسید و منوتو2 رو با هر موضوعی راه اندازی کنید ... شبکه کلاهبردار ایران بی مرز هم از فرکانس 12073 ماهواره یاهست قطع شد.
۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 10پست - ‏1 نویسنده
... چرا قطع شده ؟تی وی پرشیا 2 چرا نیست؟mbc ها کجان ؟ ... ابتدا اینکه سیگنال 11843 ماهواره یاهست قطع شد .پس برای .... Manoto 1. AAA Family

قطع شبکه تلویزیونی "او آی پی اِن" بدلیل افشاگری علیه ...

sadkhabar.ir/.../قطع-شبکه-تلویزیونی-او-آی-پی-اِن-بدلیل-افشاگری-...
یکی از این شبکه ها که در هفته های اخیر قطع شده است شبکه. ... اش به خاطر افشاگری علیه شبکه من و تو که تحت حمایت انگلیس است، توسط دولت انگلیس قطع شده است.
۲ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - فرکانس این شبکه روز گذشته قطع شده و مشخص نیست علت این مسئله چیست و آیا ... شبکه من و تو با جم تی وی و سایت های رقبای تجاری جم تی وی به کجا می کشد؟ .... این سریال بیشترین مخاطب را دارد اگر مشکلی دارد چرا دیده می شود؟

چرا جم تی وی gem Tv روی هاتبرد قطع شد

www.minisearch.ir › فرهنگ و هنر › سینما
این مسائل باعث شده که در روند پخش شبکه جم در هاتبرد و همچنین در ماهواره یاه ست ... چرا جم تی وی gem Tv روی هاتبرد قطع شد - مجله ابرتازه هاFrequency - Manoto ...

رازگشایی «کیهان» از تعطیلی شبکه «من و تو» - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../رازگشایی-کیهان-از-تعطیلی-شبکه-من-و-...
۸ ساعت پیش - شنیده می‌شود پس از شبکه من و تو (2)، شبکه اول این رسانه ماهواره‌ای ضدانقلاب نیز در شرف تعطیل شدن ... چرا داستان درست میکنید ؟ .... شبکه خوبی بود حیف که از ماهواره یاه ست قطع شده دوستان میدونن چطوری بازم میتونیم دریافت کنیم؟
شب خیز قصد داشت با رفتن روی فرکانس شبکه من و تو بتواند مخاطبان .... مبهم در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۱۳ (24دی-1391)، پخش شبکه به صورت غیرمنتظره‌ای قطع شد و از ... از طریق ماهواره یاه ست، به رقیب جدی شبکه ها در جذب مخاطب تبدیل شد، اما اخیرا طبق ..... اون کمپانی رو بخرن، ما گفتیم مردم پول ندارن نون بخرن چرا خرج بتراشیم براشون».
۱۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - از آب گلالود ماهی گرفتن میگن به خاطر شکایت ما قطع شده . ... دوستان بنده به جرات می توانم بگویم png همچون شبکه های فارسی1،منوتو،پی ام سی ، پرشینتون،نکس1 و بی بی سی تنها ... البته معلوم است چرا این دوستان به جم لقب دزد میدهند چون بزودی جم باعث خواهد شد چند شبکه دزد دیگر از یاه ست قطع و حذف شود و این خیلی ...

شبکه ماهواره ای | بیا تو تک سایت تــــک

www.gem-download.ir/tag/شبکه-ماهواره-ای/
علت قطع شدن دو شبکه ماهواره | ماهواره یاهست ... ماهواره,چرا شبکه اونیکس قطع شده,چرا ماهواره یاه ست قطع شده,علت قطع شدم شبکه ... فریال در شبکه من و تو 1 + بیوگرافی.

کارشناسان و مجریان برنامه استیج شبکه من و تو - ایرانیان

www.iraniann.com/کارشناسان-و-مجریان-برنامه-استیج-شبکه-م.html
جانشین سپاه ثارالله کرمان معرفی شد ... شبکه من و تو چرا که نه , شبکه من و تو چیست , چهارشنبه سوری شبکه من و تو , چرا شبکه من و تو قطع شده ... و تو امید خلیلی , خبرهای شبکه من و تو , شبکه منو تو در تلگرام , شبکه من و تو در یاه ست , شبکه من و تو ...

چرا شبکه من و تو قطع شده

bestparsian.ir/news/چرا-شبکه-من-و-تو-قطع-شده
قطع شدن شبکه GEM TV در دو ماهواره هاتبرد و یاه ست Reviewed by عموسَت on Jan ... شبکه من و تو که در ابتدا با شعار اینترتیمنت (سرگرمی و تفریحی) به روی ایر آمد ...

فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره – ویکی‌بلاگ

wikiblogs.ir/فرکانس-شبکه-hd-منوتو-در-ماهواره/
۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - FM1 و FM2 در فرکانس ۱۱۹۰۰ ماهواره یاهست بر روی ایر رفتند منتظر شبکه های … ... یعنی من موندم چرا شبکه #منوتو رفته کانال HD خودشو توی ماهواره سوخته و .... احتمالا پخش مورد نظر قطع شده (چون در فرکانس مورد نظر کانالی با رزولیشن ...
۴ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 100+پست - ‏68 نویسنده
فرکانس جدید من وتو در یاهست 12072 /ورتیکال /27500 ... یاه ست طبق این خبر، این شبکه به زودی از فرکانس قبلی قطع شده و تنها بر روی فرکانس ...
۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به زودی اکثر شبکه های مهم فارسی در ماهواره هاتبرد قطع خواهند شد! ... یاه ست را در منازل نصب کنید و دائم غر نزنید که هاتبرد چرا قطع شد، چرا شبکه ها ... ب/ی/ سی فارسی و من و تو ۱ باشند (البته این دو شبکه در جهت هایی مثل ۱۵درجه غربی و ...
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 40پست - ‏1 نویسنده
يا چرا نبايد شبکه های Gem که با زبانهای مختلف يا شبکه موسيقی اين پکيج Mifa ... ماسبقات American Music Awards امسال از شبکه من و تو پخش خواهد شد .... شبکه علم و فناوری O1TV در ماهواره یاهست فرکانس 12666 عمودی سیمبل ریت 27500 .... روی ایر فته بود و در حال پخش بصورت پرومو بود,از این فرکانس قطع شد.
چرا که وضعیت ******* ها و فرکانس های ایران زیاد قابل قبول نیست. ... عده ای عقیده دارند که اگر شبکه هایی مانند من و تو و طپش بر روی ماهواره یاه ست روی ایر بروند، ..... شبکه فارسی زبان NITV که چندی پش از سه ماهواره قطع شده بود ، طبق آخرین اخبار قرار ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 1 پست - ‏1 نویسنده
چرا که ظاهرا فرکانس ۱۱۸۸۱ ماهواره یاه ست به طور کل پر شده است. ... چندی پیش مدیریت تلویزیون من و تو گفته بود که ما توسط شبکه رقیب در یاه ست ...

شبکه جم قطع شده چرا - لینک گردی

farsibuzz.ir/news/شبکه-جم-قطع-شده-چرا

پخش شبکه gem tv در دو ماهواره یاه ست و هاتبرد بدون اطلاع رسانی قبلی متوقف شده است . مشخص ... ... الف - چرا جِم تی وی آرزوی بازیگران مهاجر شده است؟ چند ماهی است اخبار و حاشیه‌های ... سحرخیز که اقدام مسئولین شبکه من و تو را در هک ... 267. ::شبکه های ملی ...

دانلود فیلم | اخبار جدید | اخبار بازیگران | دانلود آهنگ

مشخصات

• منبع: http://o0p.rozblog.com/post/142
  • کلمات کلیدی: شبکه ,فرکانس ,ماهواره ,یاهست ,دلیل ,هاتبرد ,ماهواره یاهست ,فارسی زبان ,شبکه کاملا ,کاملا انگلیسی ,مورد واگذاری ,شبکه کاملا انگلیسی ,عربست بهتری?
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید